Teleloto

Iki tiražo: 6 d. 2 val. 47 min.
Parduodama dar 9 val. 37 min.

Žaidimo taisyklės

„Teleloto“ laimingų skaičių archyvą rasite čia

„Teleloto“ laimingų skaičių statistiką rasite čia

Laimėjimų statistiką galite pamatyti čia

Visų laidų archyvą rasite čia

Sekmadienį vakare - 17:20 val. įsijunkite LNK kanalą. Žaidimas vyksta keturiomis pakopomis riedant kamuoliukams. Nuo 2023 m. rugsėjo 10 d. žaidimo, kampai, eilutė ir įstrižainės baigiamos žaisti vienu metu, išriedėjus 41 kamuoliukui.  Auksinis „Teleloto“ kamuoliukas tapo 47-tasis.

  

Jeigu „Aukso puodo" niekas nelaimi, žaidimas vyksta toliau. Kai tik studijoje esantis kompiuteris parodo, kad kuris nors iš jūsų užpildė visą lentelę, žaidimas stabdomas ir laimėtojas gauna „Didįjį prizą". Jeigu „Didįjį prizą" arba „Aukso puodą" laimi ne vienas žaidėjas, šie prizai jiems padalijami po lygiai.

Papildomi prizai

Kiekvienas „Teleloto“ bilietas dalyvauja ir papildomų prizų lošime. Kiekvieną savaitę pagal jūsų bilieto numerį traukiami automobiliai, per šventinius „Teleloto“ žaidimus turite šansą laimėti ne tik automobilius, bet ir daiktinius prizus, keliones ar net butą. „Teleloto“ aukso puodo dalybų piniginiai prizai taip pat priklauso papildomų prizų grupei ir yra traukiami pagal jūsų bilieto numerį.

Kvietimai į TV laidą

Kiekvieną sekmadienį ištraukiama 30 kvietimų pagal bilietų numerius. Iki penktadienio 15 val. pakvietimus laimėję žaidėjai turi paskambinti į UAB „Olifėją" telefonu (8-5) 2 751 751 ir užsiregistruoti.

Laimėjimų fondas

Laimėjimų fondą sudaro 52 % nominalios bilietų vertės.
Prizų dydis keičiasi kas savaitę, nes priklauso nuo bendro dalyvių ir laimėtojų skaičiaus.
Laimėjimų statistiką galite
pamatyti čia.

Kiek kainuoja

Bilietas vienam tiražui kainuoja 2 €.

Kaip pasitikrinti bilietą

  • Skiltyse Bilietų tikrinimas arba Laimingi skaičiai;
  • Artimiausiame „Perlo“ terminale;
  • Laiminguosius skaičius skelbia Lietuvos dienraščiai;
  • Internetu pirkti bilietai patikrinami automatiškai, o laimėtojai informuojami el. paštu.

Kaip atsiimti laimėjimą

Iki 150 € išmokama visose bilietų pardavimo vietose* ir į loto.lt registruoto žaidėjo piniginę.

Didesnių laimėjimų išmokėjimas priklauso nuo to, kur pirktas loterijos bilietas –  parduotuvių kasose, „Perlo“ terminaluose ar internetu. Detalią informaciją apie laimėjimų išmokėjimą galite rasti čia.

*Piniginiai laimėjimai iki 1000 Eur, laimėti Aukso puodo dalybų arba Premijų dienos žaidimuose, išmokami „Perlas Plius“ prekybos vietose, kurių sąrašą rasite čia. Žaidėjai yra atskirai informuojami apie tokias akcijas ir žaidimus bei laimėjimų išmokėjimo tvarką.

Prieš vykdami į atstovybes arba centrinę loterijos būstinę, telefonu (8-5) 2 751 751 susitarkite dėl atvykimo laiko.

Bilietas galioja ir laimėjimą galite atsiimti per 60 dienų nuo žaidimo datos. Laimėjimai išmokami tik pateikus bilietą, todėl rūpestingai jį saugokite. Jei bilietą pirkote internetu, atsiimant laimėjimą jo pateikti nereikia.

Niekada nelyginkite bilieto lygintuvu – jį nepataisomai sugadinsite.

Visus papildomus prizus (išskyrus automobilius), loterija į namus pristato nemokamai. Per savaitę reikia užsiregistruoti loterijos telefonu (8-5) 2 751 751 ir pranešti, kokiu adresu jums pristatyti prizą.

Automobilių dokumentai įteikiami tik TV studijoje, filmavimo metu.

Bilietai parduodami

„Teleloto“ bilietus patogiausia pirkti internetu. Čia bilietus galite ir prenumeruoti. Užsiprenumeravę bilietus nepraleisite nė vieno lošimo, o bilietus gausite jūsų nurodytu laiku visą prenumeratos laikotarpį. Kaip bilietus pirkti internetu, galite sužinoti čia. „Teleloto“ bilietus visomis savaitės dienomis parduoda ir loterijos „Perlas“ terminalai. Šeštadienį bilietų pardavimas stabdomas 23 val. Bilietus galima pirkti ir sekmadieniais, bet jie skirti kitos savaitės lošimui.

Tikimybė laimėti

Tikimybė laimėti loterijoje yra atsitiktinė ir visiškai nepriklauso nuo žaidėjo žinių, įgūdžių, žaidimo strategijų ar pan. Jokie išskaičiavimai ar formulės neturi įtakos laimėjimui. Pateikiame paskaičiuotos matematinės  tikimybės pavyzdžius, parodančius galimybę laimėti „Teleloto" didįjį prizą ir „Aukso puodą“:

Tikimybė laimėti didįjį prizą: 1 iš 250 000;

Tikimybė laimėti „Aukso puodą“: 1 iš 3 500 000.

Loterijos taisyklės

Šis informacinis puslapis nėra oficialus žaidimo taisyklių dokumentas – tai tik jo santrauka. Oficialus žaidimo taisyklių tekstas saugomas „Olifėjos“ būstinėje.