AKCIJOS „ANTRAS ŠANSAS: LAIMĖK KELIONĘ Į MALDYVUS“ TAISYKLĖS
 
1. Akcijos laikotarpis ir dalyviai
1.1. Akcija „Antras šansas: laimėk kelionę į Maldyvus“ (toliau – Akcija) vyksta 2023 m. gruodžio 11 d. – 2024 m. sausio 8 d. imtinai. 
1.2. Akcijos organizatorius  –  UAB „Perlas Network“ (toliau – Organizatorius).
1.3. Dalyvauti Akcijoje gali ir laimėti Akcijos prizus pretenduoja asmenys, kurie laikotarpiu nuo 2023-12-01 iki 2023-12-31 (imtinai) fizinėse prekybos vietose (t.y. prekybos vietų kasose, PERLAS terminaluose) įsigijo tiražinių loterijų TELELOTO, VIKINGLOTTO, KENOLOTO, JĖGA ir/arba EUROJACKPOT bilietą/-ų (toliau – Bilietas/Bilietai), atspausdintų laikotarpiu nuo 2023-12-01 iki 2023-12-31 imtinai, ir prisijungę prie savo paskyros www.loto.lt svetainėje tikrino šiuos Bilietus,  bei iki 2024-01-08 (imtinai) užregistravo šiuos Bilietus, kurie atitinkamoje loterijoje nieko nelaimėjo, Akcijos svetainėje www.loto.lt/antrassansas bei turi šiuos užregistruotus Bilietus ir, Organizatoriui paprašius, gali juos pateikti.
1.4. Bilieto registravimas vyksta: 
1.4.1. prisijungus prie žaidėjo paskyros (jei Akcijoje dalyvauja esamas www.loto.lt žaidėjas, kuris jau yra patvirtinęs savo asmens tapatybę) ir nuskenuojant (arba ranka suvedant) Bilieto numerį, pagal kurį nustatoma, jog Bilietas atitinka šiose Akcijos taisyklėse nurodytas sąlygas; 
1.4.2. prisijungus prie žaidėjo paskyros ir patvirtinus savo asmens tapatybę (jei Akcijoje dalyvauja esamas www.loto.lt žaidėjas, kuris turi paskyrą, tačiau dar nėra patvirtinęs asmens tapatybės) ir nuskenuojant (arba ranka suvedant) Bilieto numerį, pagal kurį nustatoma, jog Bilietas atitinka šiose Akcijos taisyklėse nurodytas sąlygas; 
1.4.3. pasirinkus „Sukurti loto.lt paskyrą“ (t.y. užsiregistruojant www.loto.lt su el. pašto adresu bei patvirtinant asmens tapatybę, kad būtų sukurta ir patvirtina žaidėjo paskyra) ir nuskenuojant (arba ranka suvedant) Bilieto numerį, pagal kurį nustatoma, jog Bilietas atitinka šiose Akcijos taisyklėse nurodytas sąlygas. 
1.5. Akcijoje dalyvauja tik nieko nelaimėję Akcijos taisyklių 1.3 punkte nurodytų loterijų Bilietai. 
1.6. Akcijoje nedalyvauja Bilietai, pirkti internetu, bei momentinių loterijų bilietai.
1.7. Akcija nevyksta loto.lt mobiliojoje programėlėje. 
1.8. Akcijoje negali dalyvauti Organizatoriaus ir loterijų organizatorių darbuotojai.
1.9. Akcijos laikotarpiu standartinio „Labas“ paketo dydis SILVER lygio LOTO KLUBO nariams keičiamas į 10 VIP taškų (kaip numatyta Loto klubo taisyklių 4.3 punkte).
 
2. Akcijos turinys, prizai ir prizų laimėjimo sąlygos
2.1. Dalyvauti Akcijoje gali ir laimėti Akcijos prizus pretenduoja tiek esami, tiek nauji www.loto.lt žaidėjai, įvykdę Akcijos taisyklių 1.3. ir 1.4. punktuose nurodytas Akcijos sąlygas bei sutikę gauti loto.lt tiesioginės rinkodaros pranešimus – t.y. sutikę el. paštu gauti asmeninius loto.lt pasiūlymus (remiantis pirkimo, naršymo istorija) bei informaciją apie loto.lt akcijas ir loterijas. Akcijoje dalyvaujantys asmenys taip pat sutinka, kad registracijos metu jų nurodytus duomenis (vardas, pavardė, el. paštas, telefono numeris) Organizatorius tvarkys Akcijos organizavimo, laimėtojų nustatymo, informavimo apie laimėtus Akcijos prizus ir Akcijos prizų įteikimo tikslais.
2.2. Prizai: Akcijos dalyviai, įvykdę Akcijos taisyklių 1.3. ir 1.4. punktuose nurodytas Akcijos sąlygas, gauna teisę sukti laimės ratą (toliau – Laimės ratas), kuriame galima laimėti VIP eurus, VIP taškus (toliau bendrai – Premijos) arba pretendento laimėti kelialapį į Maldyvus 2 (dviem) asmenims statusą. 
2.3. Galimų laimėti Akcijos prizų lentelė:
2.4. Akcijoje dalyvaujančių vieno žaidėjo Bilietų skaičius yra ribojamas, t.y. vienas žaidėjas per Akcijos laikotarpį gali užregistruoti ne daugiau kaip 10 (dešimt) Bilietų. Atitinkamai vienas žaidėjas Laimės ratą gali sukti ne daugiau kaip 10 (dešimt) kartų ir turi teisę laimėti ne daugiau kaip 10 Akcijos prizų.
2.5. Vienas pagal Akcijos taisykles užregistruotas Bilietas suteikia galimybę sukti Laimės ratą tik vieną kartą, t.y. antrą kartą to paties Bilieto registruoti negalima. Ši sąlyga galioja ir į kelis tiražus pirktiems (tęstiniams) Bilietams.
2.6. 2024-01-09 speciali Organizatoriaus paskirta komisija užfiksuos bendrą Akcijos laikotarpiu (2023 m. gruodžio 11 d. – 2024 m. sausio 8 d. imtinai) Laimės rate PRETENDENTAIS laimėti pagrindinį Akcijos prizą tapusių Akcijos dalyvių sąrašą ir naudodama atsitiktinių skaičių generatorių išrinks vieną PRETENDENTĄ, kuris bus skelbiamas kelialapio į Maldyvus 2 (dviem) asmenims laimėtoju.
2.7. Pagrindinis Akcijos prizas: kelialapis į Maldyvus 2 (dviem) asmenims šiuo laikotarpiu – išvykimo data iš Vilniaus į Malę (Maldyvai): 2024-03-21; sugrįžimo data iš Malės (Maldyvai) į Vilnių: 2024-04-02.
2.8. Akcijos taisyklių 2.7. punkte nurodytos kelionės kelialapio paketą sudaro: 11-kos nakvynių (2 asmenims) viešnagė viešbutyje “Triton Prestige Seaview & Spa” (Mafuši saloje). Maitinimo tipas: pusryčiai ir vakarienė. Kambarių skaičius: 1. Kambario tipas / Apgyvendinimas: standartinio su balkonu tipo kambarys / Dvivietis. Skrydį vykdantis oro vežėjas: „Turkish Airlines“ kartu su ekonominės klasės maitinimu į abi puses. Skrydis vykdomas su persėdimu Stambule. Dėl skrydžių jungčių ir ilgų tarpkontinentinių skrydžių šio kelionės paketo apgyvendinimo trukmė yra viena nakvyne trumpesnė už nurodytą bendrą kelionės trukmę. Į kelionės paketą įskačiuotas ir pervežimas iš oro uosto į viešbutį bei iš viešbučio į oro uostą nustatytomis atvykimo ir išvykimo datomis, nurodytomis Akcijos taisyklių 2.7. punkte. 
 
3. Akcijos prizų išdavimo tvarka
3.1. Apie laimėtus Akcijos prizus žaidėjai sužino iš karto, kai išsuka Laimės ratą, taip pat žaidėjai apie tai yra informuojami jų žaidėjo paskyroje nurodytu el. paštu. Apie laimėtą pagrindinį Akcijos prizą Organizatorius informuos žaidėją el. paštu ir/ar telefonu, kurie nurodyti loto.lt esančioje žaidėjo paskyroje. 
3.2. Nustatant konkretų Akcijos laimėjimą, vadovaujamasi Organizatoriaus sistemoje užfiksuotais laimėjimo duomenimis. Organizatorius neatsako už Akcijos dalyvių naršyklėje ir (ar) įrenginyje atsiradusius nuo Organizatoriaus nepriklausančius trikdžius, kurie gali turėti įtakos nekorektiškam Akcijos laimėjimų atvaizdavimui.
3.3. Organizatorius pasilieka teisę iš pagrindinio Akcijos prizo laimėtojo pareikalauti pateikti dalyvavimui Akcijoje registruotą Bilietą kaip įrodymą, jog šis Bilietas priklauso pagrindinio Akcijos prizo laimėtojui. 
3.4. Pagrindinio akcijos prizo – kelialapio į Maldyvus 2 (dviem) asmenims laimėtojas ne vėliau kaip per 2 (dvi) kalendorines dienas, vadinasi, ne vėliau kaip iki 2024-01-11 imtinai, Organizatoriui privalo pranešti, ar jam yra tinkamas kelionės laikas, nurodytas Akcijos taisyklių 2.7. punkte. 
3.5. Jeigu pagrindinio Akcijos prizo laimėtojas informuoja Organizatorių, kad negali išvykti į kelionę Akcijos taisyklių 2.7. punkte nurodytu laikotarpiu, nepateikia atsakymo Organizatoriui dėl vykimo į kelionę Akcijos taisyklių 3.4. punkte nurodytu terminu ar atsisako laimėto pagrindinio Akcijos prizo, speciali Organizatoriaus paskirta komisija Akcijos taisyklių 2.6. punkte nurodyta tvarka 2024-01-12 išrinks kitą pagrindinio Akcijos prizo laimėtoją. 
3.6. Akcijos taisyklių 3.5 punkte nurodytas pagrindinio Akcijos prizo – kelialapio į Maldyvus 2 (dviem) asmenims laimėtojas ne vėliau kaip per 2 (dvi) kalendorines dienas, vadinasi, ne vėliau kaip iki 2024-01-14 imtinai, Organizatoriui privalo pranešti, ar jam yra tinkamas kelionės laikas, nurodytas Akcijos taisyklių 2.7 punkte. 
3.7. Jeigu antrasis pagrindinio Akcijos prizo laimėtojas informuoja Organizatorių, kad negali išvykti į kelionę Akcijos taisyklių 2.7. punkte nurodytu laikotarpiu, nepateikia atsakymo Organizatoriui dėl vykimo į kelionę Akcijos taisyklių 3.6. punkte nurodytu terminu ar atsisako laimėto pagrindinio Akcijos prizo, speciali Organizatoriaus paskirta komisija Akcijos taisyklių 2.6. punkte nurodyta tvarka 2024-01-15 išrinks kitą pagrindinio Akcijos prizo laimėtoją. 
3.8. Akcijos taisyklių 3.7. punkte nurodytas pagrindinio Akcijos prizo – kelialapio į Maldyvus 2 (dviem) asmenims laimėtojas ne vėliau kaip per 2 (dvi) kalendorines dienas, vadinasi, ne vėliau kaip iki 2024-01-17 imtinai, Organizatoriui privalo pranešti, ar jam yra tinkamas kelionės laikas, nurodytas Akcijos taisyklių 2.7 punkte.
3.9. Jeigu trečiasis pagrindinio Akcijos prizo laimėtojas informuoja Organizatorių, kad negali išvykti į kelionę Akcijos taisyklių 2.7. punkte nurodytu laikotarpiu, nepateikia atsakymo Organizatoriui dėl vykimo į kelionę Akcijos taisyklių 3.8. punkte nurodytu terminu ar atsisako laimėto pagrindinio Akcijos prizo, nauji šio prizo laimėtojai nebebus renkami, o prizas bus grąžinamas į Organizatoriaus akcijų prizų fondą.
3.10. Po to, kai su pagrindinio Akcijos prizo – kelialapio į Maldyvus 2 (dviem) asmenims laimėtoju el. paštu susisiekia Organizatorius ir laimėtojas patvirtina, jog jam tinka Akcijos taisyklių 2.7 punkte nurodytas kelionės laikotarpis, ne vėliau kaip per 7 (septynias) kalendorines dienas el. paštu laimėtojui atsiuntus Organizatoriui jo pateiktą ir laimėtojo pasirašytą bei nuskenuotą Laimėjimo paraišką, ne vėliau kaip per 7 (septynias) kalendorines dienas nuo laimėtojo patvirtinimo, jog Akcijos taisyklių 2.7 punkte nurodytas kelionės laikotarpis jam yra tinkamas, bus išsiųstas laimėtojui jo loto.lt paskyroje nurodytu el. pašto adresu.
3.11. Premijos pervedamos į svetainėje www.loto.lt esančias šių Akcijos prizų laimėtojų paskyras. Premijų galiojimo terminas aprašytas lojalumo programos LOTO KLUBAS taisyklėse, esančiose adresu www.loto.lt/lt/page/lojalumo-programos-loto-klubas-taisykles. Pasibaigus Premijos galiojimo terminui, Premijos gavėjas nebegali panaudoti jo paskyroje esančios Premijos.
3.12. VIP taškus žaidėjas gali keisti tik į VIP Eurus, kuriuos gali panaudoti perkant tiek tiražinių, tiek BLITZ loto kategorijoje esančių loterijų bilietus.
3.13. Akcijos prizai įteikiami tik Akcijos laimėtojams, kitiems asmenims jie nėra išduodami. Pagrindinio Akcijos prizo laimėtojas negali perleisti pagrindinio Akcijos prizo kitiems asmenims, gali tik pasirinkti asmenį, su kuriuo vyks į kelionę. Nepiniginiai Akcijos prizai negali būti išmokėti pinigais.
3.14. Už visas su Akcija susijusias galimas mokestines prievoles atsakingas Organizatorius.
 
4. Asmens duomenų tvarkymas
4.1. Akcijos dalyvių asmens duomenų valdytojas yra Organizatorius – UAB „Perlas Network“, juridinio asmens kodas 126298569, Olimpiečių g. 15-1, LT-09237 Vilnius, tel. (8 5) 275 1751, el. pašto adresas info@perlasnetwork.lt.
4.2. Akcijos dalyvių asmens duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) Organizatorius tvarkys Akcijos organizavimo, laimėtojų nustatymo, Akcijos prizų įteikimo ir informavimo tikslais. Duomenų tvarkymo pagrindas yra duomenų subjekto sutikimas (BDAR 6 str. 1 d. a)). Akcijos dalyvių asmens duomenis (el. pašto adresas) Organizatorius tvarkys tiesioginės rinkodaros tikslu, Organizatoriui siekiant pateikti Akcijos dalyviams naujienlaiškius, pasiūlymus ir kitą tiesioginės rinkodaros informaciją. Šiuo tikslu tvarkomi asmens duomenys perduodami (teikiami) naujienlaiškių paslaugas teikiančioms įmonėms, informacinių verslo valdymo sistemų paslaugas teikiančioms įmonėms. Asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslu laikotarpis yra 3 metai arba iki kol bus atšauktas duomenų subjekto sutikimas. Laimėjus pagrindinį Akcijos prizą, laimėtojo nurodytus laimėtojo ir jo pasirinkto asmens kelionei į Maldyvus asmens duomenis (vardas, pavardė, gimimo data ir telefono numeris) Organizatorius ir Akcijos partneris (kelionės į Maldyvus organizatorius) – AB „Novaturas“ tvarkys laimėto pagrindinio Akcijos prizo – kelionės į Maldyvus organizavimo tikslu.
4.3. Kiekvienas Akcijos dalyvis bet kuriuo metu gali pateikti prašymą el. paštu info@loto.lt dėl atsisakymo gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus arba kad jo asmens duomenų tvarkymas būtų nutrauktas arba jo asmens duomenys būtų ištrinti. Gavus tokį Akcijos dalyvio prašymą nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą ar po jo duomenų ištrynimo, Akcijos dalyvis nebedalyvauja Akcijoje ir nepretenduoja / netenka teisės į Akcijos prizus. 
4.4. Organizatoriaus taikomos Privatumo politikos sąlygos, įskaitant duomenų subjektų teises, Organizatoriaus taikomus asmens duomenų tvarkymo principus ir skundų pateikimo tvarką, yra adresu https://loto.lt/lt/page/privatumo-politika.
 
5. Baigiamosios nuostatos
5.1. Organizatorius pasilieka teisę keisti Akcijos sąlygas, įskaitant Akcijos organizavimo laikotarpį, informuodamas apie tai ne vėliau kaip 24 valandos iki pakeitimų įsigaliojimo svetainėje www.loto.lt.
5.2. Jei įvyksta techninis sistemos gedimas ar Akcija negali būti vykdoma dėl priežasčių, susijusių su techniniais nesklandumais, Organizatorius pasilieka teisę iškart stabdyti Akcijos vykdymą ir informuoti apie tai svetainėje www.loto.lt.
5.3. Visus Akcijos taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos.