Bilietų pirkimas

Aukso puode
550 000 €

Prenumeruoti bilietus

Šios savaitės prizai
Žaidimo data: 2022-05-22
Kuo daugiau prizų, tuo daugiau laimėjusiųjų. Ankstesnės savaitės prizai
Rezultatai ir laimėjimai
  • Tiražo data: 2022-05-15
  • Tiražas: 1362
Žaidimas Laimėjimas Laimėtojų sk.
Visa lentelė 4 193 € 6
Įstrižainė 24 € 417
Eilutė 4 € 8 595
Kampai 3 € 11 435

Apie Teleloto

„Teleloto“ – jau 25-ius metus lietuvių namus laimėjimais, o širdis šypsenomis puošianti loterija.

1996 m. balandį televizijos ekranuose pasirodžiusi loterija netruko tapti svarbiausiu ir laukiamiausiu sekmadienio užsiėmimu, kuris jau daugiau nei du dešimtmečius sujungia kelias artimųjų kartas bendrai tradicijai. Šeimos renkasi prie televizoriaus ekrano su daugybe rožinių bilietų rankose, kad kartu praleistų vakarą. Visi nori laimėti vertingus piniginius prizus, naujus automobilius, kuriuos „Teleloto“ dalina dešimtimis, buities ir kitus namų prietaisus. Taip pat televizijos ekrane pamatyti ir palaikyti draugus, giminaičius, kolegas.

Per visą šį laikotarpį „Teleloto“ žaidėjams atiteko ir nauji būstai, nuo visiškai įrengtų butų iki kotedžų. Loterijos Aukso puodas taip pat labai greitai perkopė milijoną litų. Iki euro įvedimo milijoną litų laimėjo net 63 „Teleloto“ žaidėjai, o 2018 m. pabaigoje didžiausias loterijos istorijoje Aukso puodas, beveik 1,16 mln., eurų atiteko dviem žaidėjoms. Iš viso laimėta daugiau nei 180 „Teleloto“ Aukso puodų ir per 1100 Didžiųjų prizų. Juos atnešė parduotuvių kasose ir internete
pirkti „Teleloto“ bilietai.

Pasikeitė daugybė „Teleloto“ studijos žaidimų, laidos vedėjų, o studijoje – laimingų žaidėjų, suvažiavusių iš visos Lietuvos. Nepaisant visų pokyčių, skirtų paįvairinti žaidėjų mėgstamą pramogą ir jos laimėjimus, nesikeitė džiaugsmas, apimantis biliete užbraukus kampus, eilutę, įstrižaines, visą lentelę, studijos žaidimuose laimėjus automobilį ar išgirdus kaip vedėjai skelbia, jog laimingą numerį turi būtent rankoje laikomas bilietas.

Ketvirčio amžiaus gimtadienį loteriją švenčia atsinaujindama. Kovo mėnesį Auksinis „Teleloto“ kamuoliukas tapo 48-tuoju; kampų, eilutės ir įstrižainių žaidimas persikėlė iki 40-tojo kamuoliuko; žaidėjams taip pat pristatyta naujiena – kai bus laimimas Aukso puodas, visi žaidėjai, kuriems buvo likęs tik 1 skaičius iki visos lentelės užbraukimo, laimės po 1000 eurų; padvigubėjo ir pradinė suma, nuo kurios auga „Teleloto“ Aukso puodas. Nuo šiol tai – 400 000 eurų. Dėl visų šių atnaujinimų žaidėjų laukia dar didesni ir dažnesni „Teleloto“ laimėjimai.

Būtent to – didelio ir dažno laimėjimų džiaugsmo, lydinčio net keletą savaičių po laimėjimo, savo žaidėjams ir linki „Teleloto“ loterija, skelbianti, kad žaisim, kol laimės visa Lietuva.

PerlasGo

Sveiki atvykę į loto.lt