75 000 Eur momentinėje loterijoje susižėrusi Birutė: „Dabar įsitikinau, jog istorijos apie laimėtojus tikros“

Birutė, užsispyrusi žemaitė, jau ne vienerius metus kantriai vaikėsi savo sėkmę. Kol pagaliau sugavo! Įsigijusi momentinės loterijos „Karališki turtai“ bilietą moteris laimėjo net 75 000 eurų.

Bilietus nutrynė mašinoje

Paprašyta papasakoti, kaip įsigijo įspūdingą laimėjimą atnešusį bilietą, Birutė sako, kad viskas vyko eilinio apsipirkimo metu.

„Buvo vidurys savaitės, trečiadienis. Nuvykau į parduotuvę kelių prekių ir pramogai pasiėmiau tris nutrinamus bilietukus. Grįžusi į mašiną nusprendžiau iškart juos ir nutrinti“, – dar šviežiais prisiminimais dalinasi moteris.

Tad net nepajudėjusi nuo laimingosios parduotuvės Birutė sužinojo, jog tapo penkiaženklės sumos laimėtoja. Pasiteiravus, kokios emocijos pirmiausia aplankė, moteris pasakoja apie užliejusį džiaugsmą.

„Tokia šiluma apėmė, labai malonus jausmas. Girdėjau, kad kitiems laimintiems būna sunku patikėti, kyla abejonių ar panašiai – man taip nebuvo.  Iškart patikėjau. Mašinoj buvau viena, tad paskambinau vyrui. Ir jis iškart patikėjo, apsidžiaugė“, – apie pirmąsias reakcijas kalba 75 000 eurų laimėtoja.  

Laimėjimą skirs remontui ir kelionėms

Pasiteiravus, ką planuoja veikti su prizu, pirmiausia Birutė pasakoja apie buities pasigerinimą. O po to – apie svajones.

„Susiremontuosim butą, kad būtų patogu ir malonu gyventi. O kas liks – pasidėsime pensijai, kuri jau netoli. Tada bus laisvo laiko, o Lietuvoje yra tiek daug gražių vietų, kurias galima aplankyti. Tai stengsimės ir kur nors pakeliauti“, – džiugiai vardina moteris.

Įsitikino, kad laimėtojų istorijos tikros

Birutė loterijose dalyvauja jau seniai, tačiau iki šiol stambiausi pasitaikę laimėjimai apsiribodavo triženklėmis sumomis. Vis tik moteris visada tikėjosi, kad gali laimėti ir daugiau.

„Žinau, kad yra žmonių, sakančių, jog istorijos apie didelių sumų laimėtojus – tik reklama. Pavyzdžiui, kai šių metų pradžioje per visur skelbė, kad vilnietis 24 milijonus laimėjo – sunku suvokt, lengviau netikėt. Vis tik dabar galutinai įsitikinau, jog tokios istorijos tikros. Kiekvienam gali pasisekti, reikia tik nepatingėt nusipirkti bilietą“, – skeptikams žinią siųsdama pokalbį užbaigia moteris.

Birutei įspūdingą prizą atnešusi momentinė loterija „Karališki turtai“ siūlo laimėjimus iki 75 000 eurų. Su vienu bilietu galima laimėti 16 prizų, jie sumuojami. Bilieto kaina – 5 eurai. Įsigyti galima visose „Perlo“ ženklu pažymėtose prekybos vietose.