„Blitz loto“ žaidimas vilnietei padovanojo atostogas su šeima

Sekmadienio vakarą nusprendusi sužaisti savo mėgstamiausią „Blitz loto“ žaidimą „Aukšta įtampa“ Irena iš Vilniaus tapo 6 000 eurų laimėtoja. Iš pradžių nepatikėjusi, kad ją galėjo aplankyti tokia sėkmė, dabar moteris jau planuoja, kaip laimėjimą išleis atostogoms su šeima.

Vietoje 6 000 Eur pasirodė 6 Eur

Irena pasakoja, kad momentines internetines loterijas „Blitz loto“ atrado vos prieš kelis mėnesius ir nuo tada kartas nuo karto leidžia sau papramogauti.

„Žaidžiu naudodamasi telefonu. Įsidedu kelis eurus į žaidėjo piniginę – ir vis pabandau tai vieną, tai kitą žaidimą. Kol kas mėgstamiausias „Aukšta įtampa“, tad sekmadienį nusprendžiau jame ir sudalyvauti“,  – dalinasi moteris.

Žaidimui Irena įsigijo 25 bilietų rinkinį už 5 eurus. Tačiau jų visų nespėjo išnaudoti – mat ekrane pasirodė pranešimas, jog laimėjo.

„Jau esu laimėjusi ir anksčiau, bet nedideles sumas – po kelis ar keliasdešimt eurų. Tad ir dabar man pasirodė, kad laimėjau 6 eurus. Tik po kelių sekundžių akys užfiksavo šalia esančius nulius. Pirma reakcija buvo – negali būti. Ir aš taip pagalvojau, ir vyras, su kuriuo iškart pasidalinau žinia“, – prisiminimais dalinasi laimėtoja.

Atostogaus užsienyje

Tačiau dabar Irena jau įsitikinusi, jog ją aplankė keturženklė sėkmė. Ir kurpia planus, ką su šia būtų galima nuveikti.

„Greičiausiai vyksime su šeima atostogų. Kažkur toliau, į užsienį“, – džiūgauja vilnietė.

6 000 eurų laimėjimą Irenai atnešusi internetinė momentinė loterija „Aukšta įtampa“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.