Laukdamas skambučio jonaviškis sulaukė 10 000 Eur laimėjimo

Yra posakis, kad už kantrybę bus atsidėkota – o jonaviškis Algirdas tą gali patvirtinti. Vieną ankstų antradienio rytą kantriai laukęs su darbo reikalais susijusio skambučio vyras nusprendė laisvas minutes paskirti „Blitz loto“ žaidimams. Vienas iš jų Algirdą netikėtai ir apdovanojo net 10 000 Eur laimėjimu.

PASIRINKTI ŽAIDIMĄ PASKATINO PAPILDOMA MISIJA

Lemtingąjį rytą, kurį Algirdas leido prie telefono, vyro dėmesį patraukė žaidimas „Super burtininkas“. Vyras pastebėjo, kad kaip tik tuo metu vyko misija, skelbianti, jog žaidžiantys šį žaidimą papildomai gaus ir premiją.  

„Pirmiausia nusipirkau 10 bilietų rinkinį už 5 Eur ir nieko nelaimėjau. Pagalvojau, kad viskas, gana. Bet tada pamačiau pranešimą apie misiją – kad jei sužaisiu dar kartą, gausiu Loto klubo taškų. Taip ir nusipirkau dar vieną bilietų rinkinį. Ir gavau – tiek premiją, tiek 10 000 Eur“, – apie aplankiusią sėkmę pasakoja laimėtojas.

KARTKARTĖMIS PASIMĖGAUJA ĮVAIRIOMIS LOTERIJOMIS

Algirdas įvairiose loterijose dalyvauja jau kelias dešimtis metų, tačiau teigia mėgstamiausios neturintis.

„Kai susidėlioja aplinkybės, tada ir nusiperku bilietų – nesvarbu, ar „Teleloto“, ar „Vikinglotto“, ar  „Blitz loto“ sužaidžiu. Tikrai ne nuolat perku, tik kai pasitaiko proga – kaip kad buvo šį antradienį“, – sako vyras.

LAIMĖJIMAS PRAVERS STATANT NAUJUS NAMUS

Pasiteiravus, kaip planuoja išleisti laimėtus 10 000 Eur, Algirdas teigia, kad šiuo klausimu sukti galvos neprireiks: „Statausi namus dabar, tai galimybių, kur ir kaip išleisti pinigus – pilna. Laimėjimas bus tikrai prasmingai panaudotas“.

 

Įspūdingą laimėjimą Algirdui atnešusi internetinė momentinė loterija „Super burtininkas“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Išbandyti šiuos žaidimus galima www.loto.lt. Bilietų kainos vos nuo 0, 10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.

Taip pat kiekvieną savaitę vyksta įvairios akcijos-misijos, kurias įgyvendinus tiek didėja šansai laimėti, tiek apdovanojama Loto klubo premijomis. Daugiau informacijos: https://loto.lt/lt/news