Per dvi dienas „Blitz loto“ žaidimas kaunietei atnešė 8500 eurų

Angelei iš Kauno sėkmė pastaruoju metu neleidžia atsikvėpti. Šeštadienio popietę nusprendusi šiek tiek laiko skirti pramogai, „Blitz loto“ žaidime „VIP“ moteris laimėjo 6 000 eurų. O vos po kelių dienų – pirmadienį – susižėrė ir dar 2 500 eurų.

Riedėjo džiaugsmo ašaros

Paprašyta papasakoti, kokiomis aplinkybės leidžia sau pasimėgauti internetinėmis „Blitz loto“ loterijomis, Angelė pasakoja, kad dažniausiai žaidžia po darbų.

„Darbas įtemptas, todėl jau grįžusi namo, įsitaisiusi lovoje, pasiimu telefoną ir stengiuosi leisti pailsėti galvai, kažkur nukreipti mintis. „Blitz loto“ žaidimai padeda tą padaryti“, – sako moteris.

Vis tik vieną šeštadienio popietę siekis ramiai atsikvėpti virto tikra emocijų audra.

„Žaidžiau, žaidžiau – ir staiga ekrane pasirodė užrašas, kad laimėjau 6 000 eurų. Ir užstrigo programėlė! Viskas išsijungė, nebesupratau, ar čia pasivaideno, ar kaip. Pradėjau viską spaudyti, pagaliau susiradau pirktų bilietų sąrašą. Ten buvo patvirtinimas, kad iš tikrųjų laimėjau. O tada jau paleidau emocijas, net apsiverkiau iš džiaugsmo“, – dar šviežiais prisiminimais dalinasi laimėtoja.

Po kelių dienų – ir antras laimėjimas

O džiaugsmui dar nespėjus nuslūgti, Angelė laimėtoja tapo ir dar kartą. Beje, tame pačiame žaidime.

„Istorija kartojosi pirmadienį – po darbų vėl įsijungiau „Blitz loto“ žaidimą „VIP“. Aišku, visada žaisdamas tikiesi laimėti. Bet kai jau taip atsitinka – ypač antrą kartą per tokį trumpą laiką – sunku patikėti. Ekrane pasirodė 2 500 eurų suma. Šįkart pagrindinė emocija buvo nuostaba“, – apie dar kartą aplankiusią sėkmę pasakoja moteris.

Prizą skirs ir langams, ir papuošalams

Pasiteiravus, kam planuoja skirti per kelias dienas susižertą 8 500 eurų sumą, Angelė pirmiausia kalba apie buitį. O po to – apie savęs palepinimą.

„Reikia langus pasikeisti, namus pasitvarkyti. Ir dar sau pažadėjau auksinius auskarus pasidovanoti, kurių jau kurį laiką norėjau“, – džiugiai pokalbį užbaigia kaunietė.

Net kelis laimėjimus vieną po kito Angelei atnešusi internetinė momentinė loterija „VIP“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.