Statybos inžinierius Tomas metus išlydėjo su 7500 Eur laimėjimu

Pabradėje gyvenantis Tomas paskutinę 2021-ųjų dieną prisimins dar ilgai. Gruodžio 31 d. ryte, kaip pats sako, gerai išsimiegojo, pabudo puikiai nusiteikęs ir dar nė nepakilęs iš lovos, įsijungė BLITZ LOTO žaidimą „Fokus pokus“. Vos po kelių akimirkų ekrane išvydo džiugią naujieną – laimėjo 7500 Eur.

„Va čia tai naujametinė staigmena. Tokius naujuosius užskaitau! “, – sėkme džiaugėsi pašnekovas.

Paklaustas, ar jau spėjo išleisti savo naujametinę staigmeną, žaidėjas sako, kad kol kas laimėjimas sąskaitoje saugiai laukia tinkamos progos, kai atsiras poreikis svarbiam pirkiniui.

Pilna emocijų puokštė

Karts nuo karto BLITZ LOTO žaidimuose dalyvaujantis vyras, sako, kad šįsyk jį motyvavo neseniai kitame žaidime laimėti 5 Eur. Pats Tomas juokauja, kad paskutinį metų rytą sugalvojo patuštinti Žaidėjo piniginę, o nutiko visiškai priešingai – ji gerokai papilnėjo.

„Laimėjimo akimirką, tikriausiai, kaip ir visiems, buvo sunku suvokti, kas nutiko. Vieną akimirką – jau patikiu, kad laimėjau, kitą – vėl netikiu. Tada susinervinu, paskui vėl apsidžiaugiu“, – juoko neslepia pašnekovas.

Naujametinį laimėjimą Tomui atnešusi internetinė momentinė loterija „Fokus pokus“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Išbandyti šiuos žaidimus galima www.loto.lt. Bilietų kainos vos nuo 0, 10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.

Taip pat kiekvieną savaitę vyksta įvairios akcijos-misijos, kurias įgyvendinus tiek didėja šansai laimėti, tiek apdovanojama Loto klubo premijomis. Daugiau informacijos: https://loto.lt/lt/news