Balandį BLITZ LOTO žaidėjai pasidalino daugiau nei 1 mln. eurų

Balandis BLITZ LOTO žaidėjams buvo ypač sėkmingas ir atnešė 1 023 175 eurus laimėjimų. Labiausiai sekėsi internetinio žaidimo „Teleloto“ žaidėjams, laimėjusiems net 50 000 Eur ir 25 000 Eur sumas.

Laimėta net 17 didelių prizų

BLITZ LOTO žaidėjų balandis prasidėjo 2400 Eur laimėjimu žaidime „Auksinis VIP“, o netrukus sėkmingai prasidėjęs mėnuo tapo dar laimingesnis. Pasipylė 1000 Eur, 2000 Eur laimėjimai. Sėkmė laimėti didesnes nei 1000 Eur sumas iš viso nusišypsojo net 17-ai žaidėjų.

Pirmasis didelis balandžio prizas – 25 000 Eur atiteko „Teleloto“ žaidėjai Kristinai iš Kėdainių. Moterį sudalyvauti žaidime įkvėpė „Teleloto“ 25-mečio šventė.

„Vos neapalpau, kai ekrane pamačiau 25 000 Eur sumą. Apimta daugybės emocijų nubėgau pas vyrą, o jis nesuprato, kas nutiko. Paraginau pažiūrėti į mano telefono ekraną, tačiau vyras neatrodė sujaudintas. Jam pasirodė, kad laimėjau 2500 Eur“, – juokėsi moteris.

Reikėjo kelių minučių, kad pora galutinai suprastų, jog laimėjo 25 000 Eur. Tuomet abu apėmė euforija.

12 bilietų rinkinys atnešė beveik 10 tūkst. Eur

Praėjus tik kelioms dienoms po Kristinos laimėjimo, žaidimas „Žvaigždžių lietus“ užsienyje gyvenančiam Tomui atnešė 9996 Eur laimėjimą.

„Laisvalaikį leidžiu su draugais, žvejodamas ir kartais nusipirkdamas loterijos bilietų. Gyvenu ne Lietuvoje, todėl internetiniai žaidimai – man patogiausias būdas išbandyti sėkmę loterijoje“, – pasakojo laimėtojas.

Tomui laimėjimą atnešusiame BLITZ LOTO žaidime „Žvaigždžių lietus“, kuriuo gali mėgautis tik mobiliaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais žaidžiantys žaidėjai, galima įsigyti bilietų rinkinius su 6 arba 12 loterijos bilietų.

Didžiausias mėnesio laimėjimas – vilnietei

Didžiausias 2021-ųjų laimėjimas iki šiol atiteko informacinių technologijų srityje dirbančiai Eglei iš Vilniaus. Moteris šį prizą laimėjo po to, kai susikūrė savo sėkmės ritualą.

„Anksčiau buvo galimybė išbandyti žaidimus. Kai pamačiau, jog laimėjau 50 000 eurų, pagalvojau, kad netyčia persijungiau į parodomąją žaidimo versiją. Negalėjau patikėti, kad taip pasisekė. Tuomet greitai padariau telefono ekrano nuotrauką. Galiausiai nubėgau papasakoti šeimai ir visi pasižiūrėję, įsitikinę sėkme, šovėme šampaną“, – džiaugėsi moteris.

Žaidėja ilgą laiką svajoja apie namą, todėl norėdama laimėti jam reikalingą sumą ir įgyvendinti ilgą laiką turimą nuojautą, jog pavyks laimėti loterijoje, pasidarė laimėjimo čekį ir jame įrašė sumą, kurią norėtų laimėti.

„Nusprendžiau sėkmę prisikviesti pasitelkdama technologijas. Taip pasidariau ir atsispausdinau čekį, su nurodyta laimėjimo suma, apie kurią svajoju. Šis laimėjimas mažesnis, tačiau laimėjusi pagalvojau, kad gal būtent šis nedidelis ritualas ir padėjo laimėti“, – apie savo sėkmę pasakojo vilnietė.

Eglei atiteko didžiausias prizas, kurį galima laimėti įsigijus žaidimo „Teleloto“ bilietą už 2 Eur.

Žaidėjams svarbiausia – galimybė rinktis

Visi BLITZ LOTO laimėtojai tvirtino, kad šiuos žaidimus renkasi dėl patogumo išbandyti sėkmę savo pasirinktoje vietoje, norimu laiku. Žaidėjai mėgsta žaidimams naudoti ir skirtingus prietaisus – kompiuterius, telefonus ar planšetinius kompiuterius.

Jiems taip pat patinka galimybė kaskart rinktis bilieto kainą, žaidimų gausa bei patrauklus dizainas.

Didesnių už 1000 eurų balandžio mėnesio laimėjimų sąrašas:

Žaidimo pavadinimas

Laimėjimas

„Auksinis VIP“

2400 Eur

„Pinigų sūkurys“ Eur

1000 Eur

„Sėkmės mozaika“

5000 Eur

„Širdžių princas“

3000 Eur

„Ledo ritulys“

2000 Eur

„Vegas“

1000 Eur

„Teleloto“

25 000 Eur

„Super burtininkas“

2000 Eur

„Žvaigždžių lietus“

9996 Eur

„Ledinukas“

1000 Eur

„Teleloto“

50 000 Eur

„Auksakasiai“

2000 Eur

„Amerikietiška svajonė“

1001 Eur

„Drakono turtai“

2000 Eur

„Už Žalgirį!“

5000 Eur

„Super 7“

1000 Eur

„Kortų karalienė“

1000 Eur

 

Sėkmės! Kažkas tuoj laimės!