BLITZ LOTO laimėjo 10 000 Eur, o po kelių dienų – dar 1000 Eur

Kas savaitgalį mėgavosi pavasarišku oru, o kas – laimėjimais, vasaros malonumus primenančiame BLITZ LOTO žaidime „Amerikietiška svajonė“. Net 10 000 Eur suma atiteko Agnei (red. – vardas pakeistas) iš Širvintų.

Du laimėjimai per kelias dienas

Gegužė BLITZ LOTO žaidėjus džiugina itin dažnais laimėjimais. Agnė – jau antroji žaidėja, kuri šį mėnesį BLITZ LOTO laimėjo net du didesnius piniginius prizus. Žaidėja planuoja bandyti sėkmę ir toliau – gal šie du laimėjimai nebus paskutiniai gegužę?

„Jaučiu daug įvairių, įdomių, jausmų. Dar nelabai tikiu tuo, kokia sėkmė aplankė“, –  pokalbį pradėjo Agnė. Žaidėja savaitgalį „Amerikietiškoje svajonėje“ laimėjo 10 000 Eur, o po dar kelių dienų – 1000 Eur sumą žaidime „Robo žaibas“.

„Esu bandžiusi ir terminalines loterijas, tačiau BLITZ LOTO žaidimai man – sėkmingesni. Pasižiūriu į tai, kokiuose žaidimuose labiausiai sekasi kitiems žaidėjams, pagalvoju, kuriuose iš jų sekasi man ir taip nusprendžiu, kokį žaidimą išbandyti. „Amerikietišką svajonę“ sužaidžiau 5 kartus, kol laimėjau net 10 000 Eur sumą“, –  pasakojo širvintiškė.

Pamačiusi laimėjimo sumą Agnė labai nustebo ir išsigando, kad tik netyčia neišjungtų žaidimo jam dar nepasibaigus.

„Net ir įvykus tokiam įvykiui kaip telefono, žaidimo išsijungimas ar kiti techniniai gedimai, laimėjimas, kuris priklauso žaidėjui, vis vien bus pervestas į jo piniginę. Taip yra, nes BLITZ LOTO žaidimuose, kitaip – momentinėse e-loterijose, kiekvienas dalyvavimas žaidime yra automatiškai registruojamas loterijos sistemoje, kaip naujas loterijos bilietas. Tad įsigijus šį bilietą – laimėjimas priklauso žaidėjui, nepaisant jokių galimų techninių kliūčių“, – paaiškino Indrė Kviklienė „Perlas Network“ momentinių e-loterijų prekės ženklo vadovė.

Vasarai – naujas automobilis

Agnė savo sėkmę bando įkvėpta kitų žaidėjų sėkmės, todėl dalyvaudama loterijoje vadovaujasi savo nuojauta ir filosofija, jog norint laimėti – būtina dalyvauti.

„Abu laimėjimai buvo tikrai netikėti. Turbūt daug kas viliasi, jog pasiseks laimėti kelis kartus iš eilės, bet kai tai nutinka – apima daugybę emocijų. Esu tikrai nustebusi ir laiminga, nors gerai pagalvojus – turėjau sėkmės nuojautą. Dėl to ir žaidžiau „Amerikietišką svajonę“, nusipirkusi 20-ties bilietų rinkinį už 20 Eur“, – sakė laimėtoja.

Laimėtą sumą moteris planuoja išleisti naujo automobilio pirkimui. Taip ne tik protingai išleis laimėtą sumą, bet ir visą vasarą galės mėgautis patogiomis kelionėmis automobiliu.

Žaidėja taip pat planuoja ir toliau bandyti sėkmę BLITZ LOTO žaidimuose – gal jau visai netrukus pavyks laimėti dar didesnę sumą.

„Juokauju, kad norėčiau dar didesnio laimėjimo. Svarbiausia – dalyvauti ir tada sėkmė viską sudėlios į savo vietas. Bandyti skatina ir BLITZ LOTO patogumas. Kai jaučiu, kad gali pasisekti, sėkmę galiu išbandyti gerdama kavą, ilsėdamasi – bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu. Kad laimėčiau tereikia rankoje turėti telefoną“, – dalinosi laimėtoja.

Žaidime „Amerikietiška svajonė“, kuriame Agnė laimėjo 10 000 Eur sumą, galima įsigyti bilietų rinkinius, patekti į keletą papildomų žaidimų ir laimėti net iki 150 000 Eur.