Laimėjimų mėnuo: kaunietės sėkmė augo, kol pasiekė 10 000 Eur

Julijos iš Kauno burtažodis – 10 000 Eur laimėjimas BLITZ LOTO žaidime SUPER BURTININKAS. Šį laimėjimą žaidėjai atnešė 10 bilietų rinkinys už 10 Eur.

Šiuo metu sūnų auginanti moteris trykšta džiaugsmu – pagaliau išsipildė seniai turėtas noras loterijoje laimėti vertingą sumą.

„Labai džiaugiuosi, nuotaika – puiki. Jau tikrai norėjau laimėti. Šįkart netgi turėjau nuojautą, kad gali pasisekti. Labai džiaugiuosi, jog nuojauta išsipildė“, – šypsojosi laimėtoja. 

Per maždaug mėnesio laikotarpį Julija laimėjo tris didesnius prizus. Pirmasis buvo 80 Eur, antrasis – 1000 Eur ir paskutinysis – net 10 000 Eur laimėjimas.

„Mėgstu žaisti „Kenoloto“. Šioje loterijoje žaisdama su savo skaičiais neseniai laimėjau 1000 Eur. Jau tada džiaugiausi. Dabar praėjo tik kelios savaitės ir jau laimėjau net 10 000 Eur. Neįtikėtina“, – sakė moteris.

Julija taip pat atskleidė, kad net ir pati laimėdama tūkstantines sumas, giliai viduje nesitikėjo, kad dar didesni laimėjimai – iš tiesų galimi.

„Esu girdėjusi apie didelius laimėjimus, tačiau jie dažnai atrodo nerealūs, neapčiuopiami. O dabar pati esu pavyzdys, kaip tikint ir klausantis savęs galima laimėti tikrai nemažus pinigus“, – pasakojo laimėtoja.

Puikiai nusiteikusi moteris juokavo, kaip laimėtą sumą išleis loterijos bilietams. Šis pajuokavimas atskleidė, kad žaidėja dar konkrečiai nenusprendė kur išleis laimėjimą.

Julija taip pat pasidalino, kad BLITZ LOTO žaidimus renkasi dėl jų patogumo, prieinamumo ir galimybės žaisti daugybę žaidimų, su skirtingomis bilietų kainomis. Laimėjimą atnešusį žaidimą moteris išbandė visiškai netikėtai – kai užsuko į BLITZ LOTO žaidimų skiltį, būtent šis žaidimas patraukė dėmesį.

Jai sėkmę atnešusiame žaidime SUPER BURTININKAS galima pirkti loterijos bilietų rinkinius ir laimėti nei iki 10 000 Eur.