Paskutinis žaidėjo piniginėje likęs euras virto 15 000 Eur laimėjimu

Atkaklumas žaidėjui Viktorui (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) iš Vilniaus rajono tapo raktu į penkiaženklį laimėjimą. Po kelių nesėkmingų bandymų nepasidavęs ir nusprendęs žaisti iki galo – vyras internetinėje „Blitz loto“ loterijoje „Deimantai“ susižėrė net 15 000 eurų.

Išbandė naują žaidimo būdą

Viktoras sako, kad lemtingąjį vakarą mintis sudalyvauti „Blitz loto“ žaidimuose kilo spontaniškai.  

„Prisėdau pailsėti po dienos darbų ir sugalvojau internetu nusipirkti kelis „Teleloto“ bilietus. Tą padarius mano loto.lt žaidėjo piniginėje liko 11 eurų. Tada toptelėjo mintis, kad gal juos galėčiau skirti kokiai pramogai čia ir dabar. Taip ir atsidariau „Blitz loto“ skiltį“, – prisiminimais dalinasi žaidėjas.

Iš gausybės internetinių momentinių loterijų Viktoras pasirinko žaidimą „Deimantai“. Paklaustas, kas paskatino rinktis būtent jį – vyras aiškina, jog sudomino pažįstamas pavadinimas: „Esu pirkęs popierinių momentinės loterijos „Deimantai“ bilietų. Tad pagalvojau, kad būtų įdomu išbandyti ir kitą tos pačios loterijos variantą – internetinį.“

Iš džiaugsmo pažadino žmoną

Tiesa, laimėjimas Viktorą aplankė ne iškart – sėkmės jam teko atkakliai siekti.

„Po kelių nesėkmingų bandymų piniginėje liko tik vienas euras. Bet nusprendžiau žaisti iki galo – nusipirkau už jį paskutinį bilietą. Tada ekrane ir pasirodė užrašas, kad laimėjau 15 000 eurų“, – apie lemtingą momentą pasakoja vyras.

Kadangi iš pradžių pats nepatikėjo savo akimis – jis puolė žadinti žmoną. Tačiau šiai džiugi žinia taip pat atrodė sunkiai įtikima.  

„Patikėjome tada, kai gavau elektroninį laišką, patvirtinantį laimėjimą. Na o kitą rytą jau keliavau į loterijos atstovybę susitvarkyti visų formalumų“, – dar šviežiais prisiminimais dalinasi Viktoras.

Pinigus skirs būstui

Paklaustas, ar jau turi planų, kam skirs penkiaženklę sumą, laimėtojas kalba užtikrintai: „Statomės namą, tad pinigai itin reikalingi. Laimėjimas leis mums įgyvendinti daugiau svajonių“.

15 000 Eur Viktorui atnešusi internetinė momentinė loterija „Deimantai“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.