Penktadienis, trylikta, ukmergiškei atnešė sėkmę: „Blitz loto“ žaidime susižėrė 6000 eurų

Trylikta mėnesio diena, sutampanti su penktadieniu, dažnam siejasi su nesėkme. Bet tik ne ukmergiškei Kristinai! Būtent tokią dieną moteris viename naujausių „Blitz loto“ žaidimų „Ledas ir ugnis“ laimėjo 6000 eurų.

Nepaisė prietarų

Kristina pasakoja, kad lemtingąjį penktadienį turėjo laisvadienį, tad laiką leido namuose ir nusprendė papramogauti.

„Žinojau, kad trylikta diena, bet nekreipiau dėmesio. Tiesiog norėjau atsipalaiduoti, pasikelti nuotaiką – tad paėmiau telefoną ir įsijungiau „Blitz loto“ žaidimus“, – prisimena moteris.

Pirmiausia Kristina išbandė kelias jau anksčiau žaistas loterijas ir jose susižėrė smulkių laimėjimų. Bet staiga jos dėmesį patraukė vienas naujausių žaidimų „Ledas ir ugnis“.

„Buvo smalsu, tad įsijungiau. Na ir sužaidžiau gal vos porą kartų – o ekrane pasirodė pranešimas, kad laimėjau 6000 eurų! Aš greit padariau ekrano nuotrauką, bet po to tas užrašas pradingo. Nesupratau, kas atsitiko. Tad skambinau į loterijos atstovybę, kad patvirtintų“, – apie po laimėjimo ištikusią nuostabą pasakoja žaidėja.

Dukros baiminosi apgaulės

Netrukus žinia apie aplankiusią sėkmę Kristina pasidalino su dukromis. Bet pastarosios naujieną vertino itin atsargiai.

„Tą padarytą ekrano nuotrauką, kur matosi, kad laimėjau, nusiunčiau dukroms – o jos man pradėjo rašyti: mama, nespausk, čia virusas! Tai dar ir jas turėjau įtikinti, kad čia viskas tikra. Galiausia kartu pasidžiaugėme“, – juokdamasi prisimena ukmergiškė.

Atrasti internetines loterijas padėjo darbas

Paklausta, kaip atrado internetines momentines loterijas – Kristina sako, kad dėkoti reikia darbui.

„Dirbu parduotuvėje, tad viską žinau apie popierinius loterijų bilietus. Kai atsirado galimybė juos pirkti ir internetu – susikūriau paskyra loto.lt. O ten jau nesunkiai atradau ir „Blitz loto“ žaidimus. Tai kartais ir leidžiu sau sudalyvauti“, – pokalbį užbaigia laimėtoja.

6 000 Eur Kristinai atnešusi internetinė momentinė loterija „Ledas ir ugnis“ yra tik vienas iš gausybės siūlomų „Blitz loto“ žaidimų. Bilietų kainos vos nuo 0,10 Eur, o laimėjimai siekia net iki 160 000 Eur.