Žaidėjai Gintarei „Gausybės ragas“ atnešė 10 000 eurų

Gintarė iš Veisiejų laisvalaikiu mėgsta sudalyvauti momentinėse internetinėse loterijose „Blitz loto“. Proga papramogauti kaip tik pasitaikė praėjusią savaitę – taigi moteris pasipildė žaidėjo piniginę 5 eurais ir išbandė žaidimą „Gausybės ragas“. Pastarasis Gintarei atnešė gausų laimėjimą – net 10 000 eurų.

Netikėjo nei pati, nei mama

Kaip pasakoja Gintarė, žaidimo, atnešusio įspūdingą laimėjimą, pradžia sėkminga nebuvo: „Nutryniau pirmą bilietą – nieko, antrą – nieko. Šiek tiek nusivylimas apėmė, o mintyse sukosi, kaip būtų gerai nors kiek laimėti.“

Tada moteris nutrynė trečią, laimingąjį, bilietą, tačiau tuo, ką išvydo – jau nepatikėjo.

„Žaidžiau telefonu, o ten lyg kažkas sukasi, neužsikrauna – tai pagalvojau, kad kažkas negerai. Viską išjungiau, perkroviau internetą, vėl įjungiau – ir tik tada įsitikinau, kad tikrai laimėjau 10 000 eurų“, – dar visai šviežiais įspūdžiais po laimėjimo dalinasi moteris.

Viena žaidimo metu buvusi Gintarė netrukus džiaugsmu pasidalino su mama. Tačiau pastaroji, anot laimėtojos, buvo dar sunkiau įtikinama nei ji pati: „Mamą įtikinau tik tada, kai grįžau iš loterijos būstinės, užpildžiusi paraišką dėl laimėjimo atsiėmimo, ir jai parodžiau patvirtinimą. Tada pagaliau ir ji leido sau džiaugtis“.

Laimėjimas – jau įgavęs automobilio pavidalą

Gintarei sukti galvos, kur išleis laimėjimą, nereikėjo. Moteris jau kurį laiką planavo pirkti automobilį, buvo jį ir išsirinkusi, bet vis delsė. „Laimėjus tokią sumą nebeliko dėl ko delsti. Todėl dabar laimėjimas, jau įgavęs automobilio pavidalą, stovi mano kieme“, – apie sėkmingai susiklosčiusią situaciją pasakoja laimėtoja.

Džiaugiasi ir savo, ir kitų sėkme

Pasiteiravus, kas skatina žaisti, Gintarė sako, kad tai laimėjimai – tiek pačios, tiek kitų. „Dirbu parduotuvėje, todėl dažnai matau, kaip kiti žmonės perka bilietus ir laimi, džiaugiuosi kartui su jais. Sėkmę loterijose ne kartą esu patyrusi ir pati – pavyzdžiui, prieš kelis metus dalyvavau internetiniame žaidime „Vegas“, pirkau bilietą už 50 centų, o laimėjau 200 eurų, kitą kartą pirkau kažkokį momentinį bilietą už eurą ir laimėjau 50 eurų. Aplinkiniai net sako, kad mano lengva ranka. Dabar jau ir pati tuo tikiu“, – pokalbį užbaigia 10 000 eurų laimėtoja Gintarė.